info@tatnak.com
Barış Mah. Koşuyolu Cad. Nakliyeciler Sitesi B Blok No: 15 Gebze / Kocaeli
Hakkımızda
İş Dünyasının İhtiyacı Olan, Tüm Lojistik Hizmetleri
DÜŞÜNCE HIZINDA LOJİSTİK

Tecrübemizle ve entegre taşıma sistemlerimizle global şirketlerin çözüm ortağı olarak Yurdumuzu bir ucundan diğer ucuna kat ediyoruz. Bu yüzden “Türkiye avucumuzun içinde” diyoruz.

Temel stratejimiz; Yurt çapında büyürken Ülkemizi koruyan, çalışanları için en güvenli iş ortamına ve müşterileri için en güvenilir sistemlere ve hizmet kalitesine sahip çözüm ortağı olmak.

Felsefemiz, inancımız ve özümüzü üç kelimeyle özetliyoruz:Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak beklentilerinin de ötesinde hizmet verme anlayışını benimsemeyi,

Müşteri odaklı çalışarak, müşterilerimizin memnuniyetini daima öncelikli hedefimiz olarak belirleyerek en üst seviyede tutmayı,
Hizmetlerimizi gerçekleştirirken tüm uygulanabilir şartlara uymayı, çevreye saygılı ve duyarlı olmayı,

Zamanında, hatasız ve uluslararası standartlarda ürettiğimiz hizmetlerimizde TATNAK kalitesi ile çalışmayı ve bu kaliteyi sürekli olarak daha iyiye götürme anlayışına sahip olmayı taahhüt ederiz.

Bir markanın ürünleriyle ilgili depolama, nakliye konusunda gerekli tüm aşamaların sorumluluğunu üstleniyoruz. Üretilen malın teslim alınarak depolanması, gideceği şehire nakledilmesi, depo tanzimi, satışın yapılacağı mağazaya ulaştırılması, elde kalan ya da geri gitmesi gereken atıl malzemenin yeniden toparlanması ve iade edilmesi (tersine lojistik) hizmetlerini vererek, stoklarını küçültüyoruz, müşterilerimizin maliyetini azaltıyoruz.
İletişim
info@tatnak.com
Gebze / Kocaeli